Araç Modelleri

Bireysel Günlük Kiralama

Rent a car ya da araç kiralama hizmeti, bireyler için günümüzde önemli bir ihtiyaç haline gelmiştir.

İntraline Rent A Car’dan ihtiyaçları doğrultusunda ister günlük ( Firmamız min. Kiralama gün sayısı kriteri koyma hakkını saklı tutar) ister aylık araç kiralayabilirsiniz. Günlük ve aylık araç kiralamalarında bizi tercih ederek, hızlı ve kolay bir şekilde geniş araç kiralama ağımızdan ve geniş araç filomuzdan yararlanma ayrıcalığına sahip olursunuz.

Günlük Araç Kiralama
Araç kiralama seçeneklerinden biri de günlük araç kiralamadır. Her işlemi online bir şekilde web sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. İşlem yaparken araç kiralama şartlarını dikkatli bir şekilde incelemeniz sonucunda size uyan şartlarda siz de istediğiniz bir aracı kiralayabilirsiniz. Rent a car firmalarının çoğunda araç bazında minimum 3 gün veya daha fazla araç kiralama şartı koşulur. Bu kiralama şartları dışında günlük araç kiralama seçeneği mümkün değildir. Günlük oto kiralama işlemleri genelde, rezervasyon tarihi ve saatinden tam 24 saat sonra aracın teslim edilmesi şeklinde gerçekleşir. Ancak İntraline Rent A Car araba kiralam sistemi sayesinde rezervasyona ve kiralamaya uygun olan araçları aynı gün teslim alabilirsiniz. Mesai saatleri dışında da acil araç kiralama sistemimizi kullanarak uygun olan araçları kiralama şansınız vardır. Rezervasyonunu yaptığınız araç sizin için hızlıca hazırlanır ve teslimde karşılıklı Araba Kiralama sözleşmesi yapılır. Araç kiralama sözleşmesinde rezervasyon aşamasında belirlenen tüm şartlar ile teslim alma ve aracı iade etme tarih ve saatleri açıkça belirtilir. Günlük araç kiralama fiyatları araçlara, sezona ve firmalara göre değişiklik gösterebilir. Minimum yaş ve ehliyet süresi de rent a car firmalarına göre değişiklik gösterebilir.

Aylık Araç Kiralama
Özellikle Ülkemizde en avantajlı ve en kârlı araç kiralama seçeneklerinden biri de aylık araç kiralama hizmetidir. Aylık oto kiralama, en az 30 gün en fazla 365 gün (1 aydan 12 aya kadar) yapılabilmektedir. Aylık oto kiralama işlemlerinde sezonluk değişiklikler yaşanabildiğinden mümkün olduğunca erken rezervasyon yaptırmak oldukça önemlidir. Web sitemizdeki rezervasyon sistemi sayesinde ileri tarihli araç rezervasyonu yapılabilmektedir. Sistem araçların uygunluk tarihlerine göre araçları listelemektedir. Sizin için iki tarih aralığında rezerve edilmiş bir araç başka bir müşteriye listelenmemektedir. Aylık oto kiralama işlemi yaptığınızda belirlediğiniz teslim tarihine mutlaka uymanız gerekir. Sistemimiz online ve sms ile müşterilerimize teslim ve iade zamanlarını öncesinde hatırlatmaktadır. Kiralık araç filomuzda her segmentte araç mevcuttur. Ekonomik bir yoluculuk yapmak istiyorsanız ekonomik araç kategorimizdeki araçları kiralayabilirsiniz.

Günlük Araç Kiralama ve Aylık Araç Kiralama Seçenekleri Arasındaki Farklar Nelerdir?
Yapılan işlemler, sunulan şartlar ve talep edilen evraklar bakımından günlük ve aylık otomobil kiralama işlemleri arasında büyük farklılıklar yoktur. Ehliyet süresi, yaş sınırı, depozito gibi unsurlar kiralamanın süresine göre değil farklı araç kategorilerinde sunulan araçların segmentine, çeşidine göre değişir. Bu nedenle kiralama ve sözleşme aşamalarında ve şartlarında belirgin farklar yaşanmaz. En belirgin ve en etkili fark Aylık kiralamalar günlük kiralamalara göre günlük olarak hesapladıklarında daha uygun fiyata gelebilirler. Kullanıcı olarak ihtiyaçlarınızı giderecek en doğru aracı en doğru şekilde kiralamak en önemlisidir. Sistemimiz size bu konuda yardımcı olacaktır.

Whatsapp Destek Hattımız +90 543 207 77 53